مکان شما در سایت: صفحه اصلی سوالات رایج

سوالات رایج

 • این نرم افزار با چه زبان برنامه نویسی نوشته شده است؟

نرم افزار حسابداری فکر با زبان برنامه نویسی #C نوشته شده است و پایگاه داده آن Sql Server می باشد.

 • آیا این نرم افزار قابلیت نصب برروی شبکه را دارد؟

بله ، قابلیت نصب برروی شبکه برای نسخه های استاندارد، پیشرفته و ویژه در این نرم افزار وجود دارد.

 • آیا همراه نرم افزار قفل سخت افزاری ارائه می شود؟

بله ، تمامی نسخه های نرم افزار دارای قفل سخت افزاری هستند.

 • آیا می توان برای یک کالا چندین واحد در نظر گرفت؟

بله ، در تمامی نسخه های نرم افزار می توان از سیستم چند واحدی تعریف کالا استفاده کرد و مشکلات مربوط به سیستم های تک واحدی در این نرم افزار به طور کامل برطرف شده است.

 • آیا برای فروش تکی یا خرده ای کالاها با استفاده از بارکدخوان تمهیداتی دیده شده است؟

بله ، برای فروش سریع این گونه محصولات که مشاغلی همچون سوپرمارکتها درگیر آنها هستند پنلی مخصوص این کار طراحی شده است در این پنل می توانید با استفاده از بارکدخوان و یا حتی بدون استفاده از بارکدخوان به طور سریع اقدام به فروش محصولات نمایید بدون آنکه بخواهید فاکتور صادر کنید.

 • آیا می توان یک فاکتور فروش را از چندین انبار صادر کرد؟

بله ، در تمامی نسخه های نرم افزار شما مجبور به استفاده از یک انبار برای صدور فاکتور فروش نیستید و می توانید کالاها را از انبارهای مختلف انتخاب کنید.

 • ما صاحب یک شرکت پخش توزیعی و مویرگی بزرگ هستیم که روزانه فاکتورهای زیادی را ثبت می کنیم آیا تمهیدی برای ثبت سریع فاکتورهای ما دیده شده است؟

بله ، در نسخه ویژه کلاس A که مخصوص شرکتهای پخش بزرگ می باشد برای صدور فاکتور در حداقل زمان ممکن ، روشهای متفاوت فاکتور زنی طراحی شده است که هر کاربر می تواند با توجه به نیاز خود یکی از این روشها را انتخاب کند که سرعت فاکتور زنی را نسبت به سیستم های مشابه چندین برابر می کند.

 • با توجه به حجم بالای فاکتورهای مرجوعی در شرکتهای پخش چه راهکاری در این زمینه دیده شده است؟

برای حل این مشکل صدور فاکتور مرجوعی بر مبنای فاکتور و کالا را در نرم افزار دیده ایم.

 • منظور از سیستم شراکت چیست؟

امروزه بسیاری از مشاغل بر امر شراکت اداره می شوند لذا وجود نرم افزاری برای محاسبه سود و زیان شرکا بر اساس پارامترهای مختلف نیاز هر بنگاه تجاری است گروه نرم افزاری فکر با توجه به اهمیت این مساله به حل این مشکل پرداخته است.

 • نحوه پشتیبانی شما به چه صورت است؟

شرکت نرم افزاری جهان حساب یکتا با توجه به اهداف بلند مدت خود ، رضایت مشتری از محصولات خود را همیشه به عنوان یک هدف دنبال می کند لذا با پشتیبانی و مشاوره در جهت راه اندازی سیستم همواره در کنار شما خواهد بود . پشتیبانی حضوری ، تلفنی و اینترنتی بخشی از راهکارهای ماست.

 • آیا یک شرکت پخش بزرگ و سراسری با دهها مرکز توزیع در سراسر کشور می تواند از نرم افزار شما استفاده کند؟

بله ، ما مدعی روشی نوین و ابتکاری برای سهولت مدیریت شرکتهای پخش بزرگ و سراسری با مراکز توزیع متعدد هستیم روشی که شما می توانید به سرعت از عملکرد مراکز توزیع خود مطلع شوید.

 • چگونه می توانم لیست قیمت محصولات را دریافت کنم؟

برای دریافت لیست قیمت محصولات نرم افزار فکر اینجا را کلیک کنید و پس از باز شدن سایت برروی لینک "دریافت لینک دانلود" کلیک کنید و سپس برروی لینک "دانلود فایل" کلیک کنید.

تماس با ما

اصفهان - خیابان بزرگمهر - خیابان بلال - چهارراه دوم

32285638 - 031